Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ pcb fabrication assembly ] αγώνας 101 προϊόντα.
Πολυστρωματική συνέλευση επεξεργασίας PCB συνήθειας ISO9001 ISO14001 για τον πίνακα μικροκυμάτων
| Χρώμα: | Πράσινος, κίτρινος, άσπρος |
|---|---|
| Όνομα: | Συνέλευση PCB SMT άκαμπτος-ευκίνητη |
| Επιφάνεια τεχνική: | ENIG |
UL επεξεργασία 2 στρώματος κυκλωμάτων PCB πινάκων 9um-210um πολυστρωματική
| Λήξη επιφάνειας: | ENIG |
|---|---|
| Πάχος χαλκού: | 1OZ |
| Υλικό βάσεων: | FR4 |
1oz πολυστρωματική επεξεργασία πίνακας κυκλωμάτων 12 στρώματος ISO TS16949 PCB
| Ελάχιστο πλάτος γραμμών: | 0.075mm/0.075mm (3mil/3mil) |
|---|---|
| Λήξη επιφάνειας: | ENIG |
| Πάχος χαλκού: | 1OZ |
Το πληκτρολόγιο cOem οδήγησε εύκαμπτο PCBs ενιαίο δευτερεύον FPC επεξεργασία 8 PCB στρώματος
| Ελάχιστο πλάτος γραμμών: | 0.075mm/0.075mm (3mil/3mil) |
|---|---|
| Λήξη επιφάνειας: | ENIG |
| Πάχος χαλκού: | 1OZ |
4mil ηλεκτρονική επεξεργασία αμόλυβδο HASL PCB Pcba πολυστρωματική
| Υλικό βάσεων:: | FR-4, FR-4 |
|---|---|
| Πάχος πινάκων:: | 1.6mm |
| Ελάχιστο πλάτος γραμμών:: | 4mil |
Πολυστρωματική συνέλευση PCB υψηλής πυκνότητας BGA επεξεργασίας 4mil PCB cOem
| Υλικό: | FR4/TG150~180, FR-4/CTI175~600V |
|---|---|
| Πάχος πινάκων/πάχος χαλκού: | 0.8mm~2.0mm/0.5OZ~5OZ |
| Ελάχιστα πλάτος & διάστημα γραμμών: | 3mil/3mil (0.075mm) |
Πρωτότυπο Pcba πινάκων ελεγκτών IBE επεξεργασία 8 PCB στρώματος
| Υλικό: | FR4+Components |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινος, κίτρινος, μπλε |
| Συστατικά: | Εξουσιοδοτημένος διανομέας |
Αυτοκίνητη ιατρική ηλεκτρονικής επεξεργασία PCB PCB Pcba CEM1 CEM3 πολυστρωματική
| Υλικό: | FR4, ύψος TG FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| στρώματα: | 1-24layers, 1-28 Λ |
| Πάχος χαλκού: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
UL έξυπνη ιατρική βιομηχανική πύλη WIFI PCBA IoT επεξεργασία 8 PCB στρώματος
| Χρώμα: | Πράσινος, μπλε |
|---|---|
| Όνομα: | Συνέλευση PCB |
| Επιφάνεια τεχνική: | ENIG |
Πολυστρωματική PCB χρυσή BGA συνελεύσεων PCB στροφής επεξεργασίας γρήγορη σύνθετη αντίσταση βύθισης
| Χρώμα: | Πράσινος |
|---|---|
| Όνομα: | PCBA |
| Επιφάνεια τεχνική: | HASL |

