Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ pcb fabrication assembly ] αγώνας 101 προϊόντα.
Υψηλή συνέλευση PCB πινάκων κυκλωμάτων παροχής ηλεκτρικού ρεύματος TG PTFE EMS για τον πίνακα ελεγκτών
| Υλικό: | FR4+Components |
|---|---|
| Χρώμα: | Πράσινος |
| Συστατικά: | Εξουσιοδοτημένος διανομέας |
Ηλεκτρονικό PCB PCBA Industr FR4 δικτύων με την πράσινη μάσκα ύλης συγκολλήσεως
| Υλικό: | FR4+Components |
|---|---|
| Χρώμα: | λευκό, κίτρινο |
| Συστατικά: | Εξουσιοδοτημένος διανομέας |
FCC ROHS συνελεύσεων PCB πρωτοτύπων ηλεκτρονικών τμημάτων CEM1 CEM3
| Υλικό: | FR4, ύψος TG FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| στρώματα: | 1-24layers, 1-28 Λ |
| Πάχος χαλκού: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
Νέος ενεργειακών μπαταριών αργιλίου χρυσός λάμψης συνελεύσεων PCB της BT με το κλειδί στο χέρι
| Χρώμα: | γκρίζος |
|---|---|
| Όνομα: | Συνέλευση PCB |
| Επιφάνεια τεχνική: | Χρυσός λάμψης |
Συνέλευση 800mm*508mm PCB IATF TS16949 EMS κατασκευή πινάκων PCB
| Χρώμα: | Μπλε |
|---|---|
| Όνομα: | Συνέλευση PCB |
| Επιφάνεια τεχνική: | HASL |
πολυστρωματική 800mm*508mm τυπωμένη επεξεργασία HASL OSP πινάκων κυκλωμάτων
| Χρώμα: | Πράσινος, μπλε, μαύρος, άσπρος, κίτρινος, κόκκινος, γκρίζος |
|---|---|
| Όνομα: | Συνέλευση PCB |
| Επιφάνεια τεχνική: | HASL, OSP, ασήμι βύθισης/Gold/SN, χρυσό, χρυσό δάχτυλο λάμψης, σκληρή χρυσή επένδυση |
Χρυσό δάχτυλο συνελεύσεων πινάκων κυκλωμάτων PCB αυτοκινήτων το υψηλό TG τελειώνει το ISO 13485
| Υλικό: | FR4, ύψος TG FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| στρώματα: | 1-24layers, 1-28 Λ |
| Πάχος χαλκού: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
ΕΠΙ-α-610F η κατηγορία ΙΙ ENIG τελειώνει το βαρύ PCB χαλκού για τη ηλιακή ενέργεια
| Υλικό: | Shengyi FR4 Tg150 |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινος, κίτρινος, μπλε |
| Πάχος χαλκού: | 3oz |
Χρυσό PCB πρωτοτύπων βύθισης EMS SMT που κατασκευάζει το ODM cOem
| Υλικό: | FR4, ύψος TG FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| στρώματα: | 1-24layers, 1-28 Λ |
| Πάχος χαλκού: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
Επεξεργασία UL ISO45001 συνελεύσεων πινάκων κυκλωμάτων συσκευών αποστολής σημάτων και δεκτών RF
| Χρώμα: | Πράσινος |
|---|---|
| Όνομα: | με το κλειδί στο χέρι λύση |
| Επιφάνεια τεχνική: | ENIG |

