Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ pcb fabrication assembly ] αγώνας 101 προϊόντα.
FR4 ελεύθερη με το κλειδί στο χέρι συνέλευση 0.33.5mm PCB αλόγονου πάχος
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τσάντα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Γρήγορη υπηρεσία THD SMT συνελεύσεων PCB συμβάσεων ηλεκτρονική άκαμπτη FR4
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τσάντα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Hash κυκλωμάτων ΕΜΒΎΘΙΣΗΣ SMT ασημένιος χρυσός βύθισης συνελεύσεων PCB πινάκων EMS
| Υλικό: | FR4+Components |
|---|---|
| Χρώμα: | λευκό, κίτρινο |
| Συστατικά: | Εξουσιοδοτημένος διανομέας |
Πίνακας PCB μπαταριών lap-top που κατασκευάζει την ηλεκτρονική συνέλευση συμβάσεων cOem
| Υλικό: | FR4+Components |
|---|---|
| Χρώμα: | λευκό, κίτρινο |
| Συστατικά: | Εξουσιοδοτημένος διανομέας |
Άκαμπτα 2 PCB SMT συνελεύσεων Peelable μασκών ηλεκτρικού στρώματα σχεδίου κυκλωμάτων
| Υλικό: | Shengyi FR4 Tg135 |
|---|---|
| Χρώμα: | μαύρος, πράσινος, κίτρινος, μπλε |
| Πάχος χαλκού: | 2oz |
Χρυσό 0.33.5mm PCB ιατρικών συσκευών υγειονομικής περίθαλψης πάχος βύθισης
| Υλικό: | FR4, ύψος TG FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| στρώματα: | 1-24layers, 1-28 Λ |
| Πάχος χαλκού: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
Οι άκαμπτες ευκίνητες ιατρικές υπηρεσίες συνελεύσεων PCB FR4 CEM1 γυρίζουν γρήγορα
| Υλικό: | FR4, ύψος TG FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| στρώματα: | 1-24layers, 1-28 Λ |
| Πάχος χαλκού: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
Συνέλευση ISO13485 ISO14001 σχεδίου και κατασκευής PCB IBE
| Υλικό: | FR4, ύψος TG FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| στρώματα: | 1-24layers, 1-28 Λ |
| Πάχος χαλκού: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
Ασημένιος αυτοκίνητος PCBA cOem βιομηχανικός πίνακας PCB πηδαλίων αυτοκινήτων βύθισης
| Υλικό βάσεων: | FR4, υψηλό TG FR4, υψηλή συχνότητα, στυπτηρία, FPC |
|---|---|
| Τύπος PCB: | Άκαμπτος, εύκαμπτος, άκαμπτος-εύκαμπτος |
| Πάχος χαλκού: | 0.5-6 oz |
σκληρός χρυσός PCB 1oz FR4 TG170 Rogers Alu για την επεξεργασία συσκευών ανάλυσης Hemox
| Υλικό: | CEM3 |
|---|---|
| Στρώμα: | 15 |
| Μέγεθος: | 160mm*90mm |

