Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ pcb fabrication assembly ] αγώνας 101 προϊόντα.
Πολυστρωματική επεξεργασία PCB σχεδίου CEM1 CEM3 συνελεύσεων PCB ιατρικών συσκευών
| Υλικό: | FR4, ύψος TG FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| στρώματα: | 1-24layers, 1-28 Λ |
| Πάχος χαλκού: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
CEM1 CEM3 γρήγορη στροφής PCB επεξεργασία PCB πρωτοτύπων πολυστρωματική
| Υλικό: | FR4, ύψος TG FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| στρώματα: | 1-24layers, 1-28 Λ |
| Πάχος χαλκού: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
ΕΜΒΎΘΙΣΗ αυτοκίνητο PCBA άκαμπτο εύκαμπτο CEM1 SMT επεξεργασία 10 PCB στρώματος
| Υλικό: | FR4, ύψος TG FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| στρώματα: | 1-24layers, 1-28 Λ |
| Πάχος χαλκού: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
HASL OSP ένα στάσεων PCB επεξεργασία PCB συνελεύσεων 2-58 πολυστρωματική
| Υλικό: | FR4 |
|---|---|
| Χρώμα: | Πράσινος |
| Μέγεθος: | 140mm*100mm |
Γρήγορη στροφή PCBA 0.33.5mm FPC SMT πολυστρωματική επεξεργασία PCB πάχους
| Υλικό: | Shengyi FR4 Tg140 |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινος, κίτρινος, μπλε |
| Πάχος χαλκού: | 1OZ |
HASL βιομηχανικό PCBA επεξεργασία 10 PCB στρώματος για τη μέτρηση του εξοπλισμού ελέγχου
| Υλικό: | Υψηλό Tg |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπλε |
| Μέγεθος: | 150mm*110mm |
1-32 στρώματος HDI γρήγορο πλάτος γραμμών επεξεργασίας 3mil PCB στροφής άκαμπτο ευκίνητο
| Ελάχιστο πλάτος γραμμών: | 0.075mm/0.075mm (3mil/3mil) |
|---|---|
| Λήξη επιφάνειας: | ENIG |
| Πάχος χαλκού: | 1OZ |
FR4 TG140 174*103mm αυτοκίνητη πρόσβαση τμημάτων συνελεύσεων σχεδίου PCB
| Υλικό βάσεων: | FR-4 TG140 |
|---|---|
| Πάχος πινάκων: | 1.2mm |
| Λήξη επιφάνειας: | ENIG |
Μια εύκαμπτη τυπωμένη συνέλευση ENIG επεξεργασίας πινάκων κυκλωμάτων στάσεων EMS
| Χρώμα: | Κίτρινος |
|---|---|
| Όνομα: | Ευκίνητο PCBA |
| Επιφάνεια τεχνική: | ENIG |
Ηλεκτρονική επεξεργασία HASL OSP 10 στρώματος γρήγορη στροφής πρωτοτύπων PCB
| στρώματα: | 1-24layers, 1-28 Λ |
|---|---|
| Πάχος χαλκού: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
| Λήξη επιφάνειας: | HASL, ENIG, OSP, χρυσός βύθισης, HASL αμόλυβδο |

