Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ pcb fabrication assembly ] αγώνας 101 προϊόντα.
Πλήρες με το κλειδί στο χέρι ασήμι βύθισης επεξεργασίας συνελεύσεων 8 PCB στρώματος EMS
| Χρώμα: | γκρίζος |
|---|---|
| Όνομα: | PCBA |
| Επιφάνεια τεχνική: | HASL |
εύκαμπτο σχέδιο άσπρο Soldermask PCBs πινάκων κυκλωμάτων 1.6mm FPC
| Ελάχιστο πλάτος γραμμών: | 0.075mm/0.075mm (3mil/3mil) |
|---|---|
| Λήξη επιφάνειας: | ENIG |
| Πάχος χαλκού: | 1OZ |
Διπλάσιο πρωτοτύπων Fpc που πλαισιώνεται Εύκαμπτη κατηγορία ΙΙ PCBs ΕΠΙ-α-610F
| Ελάχιστο πλάτος γραμμών: | 0.075mm/0.075mm (3mil/3mil) |
|---|---|
| Λήξη επιφάνειας: | ENIG |
| Πάχος χαλκού: | 1OZ |
6oz Cem 1 PCB υψηλό CTI 600 Alu διπλός πλαισιωμένος πίνακας κυκλωμάτων
| Ελάχιστο πλάτος γραμμών: | 0.075mm/0.075mm (3mil/3mil) |
|---|---|
| Λήξη επιφάνειας: | HASL |
| Πάχος χαλκού: | 1.5oz |
Τυπωμένος χρυσός βύθισης επεξεργασίας πινάκων κυκλωμάτων UL 16L Rfid
| Λήξη επιφάνειας: | ENIG |
|---|---|
| Πάχος χαλκού: | 1OZ |
| Υλικό βάσεων: | FR4 |
Πολυστρωματικό PCB συνελεύσεων HASL ENIG HDI PCB πρωτοτύπων 1OZ 2OZ αυτοκινητικό
| Υλικό: | FR4, ύψος TG FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| στρώματα: | 1-24layers, 1-28 Λ |
| Πάχος χαλκού: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
Γρήγορες συνέλευση και κατασκευή HASL PCB στροφής ηλεκτρονικής
| Χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Όνομα: | Συνέλευση PCB |
| Επιφάνεια τεχνική: | OSP |
1oz ευκίνητες άκαμπτες υπηρεσίες σχεδίου σχεδιαγράμματος πινάκων PCB PCB BGA χαλκού
| Ελάχιστο πλάτος γραμμών: | 0.075mm/0.075mm (3mil/3mil) |
|---|---|
| Λήξη επιφάνειας: | ENIG |
| Πάχος χαλκού: | 1OZ |
Συνέλευση PCB αργιλίου TS16949 SMT 2mm με οδηγημένο το Cree φως
| Ελάχιστο πλάτος γραμμών: | 0.15mm/0.1mm ή συνήθεια, 0.15mm/0.1mm ή συνήθεια |
|---|---|
| Λήξη επιφάνειας: | HASL, χρυσός βύθισης, χρυσός λάμψης, κάλυψε το ασήμι, OSP, HASL |
| Πάχος χαλκού: | 1.0oz |
Κλινικό ψηφιακό PCB ιατρικό Pcba θερμομέτρων μωρών με την επίδειξη LCD
| Τύπος: | Ψηφιακό PCB θερμομέτρων |
|---|---|
| Πάχος χαλκού: | 1OZ |
| Πάχος πινάκων: | 1.6mm |

