Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ pcb fabrication assembly ] αγώνας 101 προϊόντα.
σκληρός χρυσός PCB 1oz FR4 TG170 Rogers Alu για την επεξεργασία συσκευών ανάλυσης Hemox
| Υλικό: | CEM3 |
|---|---|
| Στρώμα: | 15 |
| Μέγεθος: | 160mm*90mm |
Αμόλυβδη γρήγορη συνέλευση PCB στροφής BGA QFN για τη χρέωση της ενότητας
| χρώμα: | Μπλε |
|---|---|
| όνομα: | Συνέλευση PCB |
| Επιφάνεια τεχνική: | Ασήμι βύθισης |
Η πράσινη κόκκινη μπλε εμβύθιση γυρίζει γρήγορα το πάχος χαλκού υπηρεσιών 3oz συνελεύσεων PCB
| Υλικό: | FR4, ύψος TG FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| στρώματα: | 1-24layers, 1-28 Λ |
| Πάχος χαλκού: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
Ηλεκτρονική συνέλευση συμβάσεων πρωτοτύπων HASL OSP PCB στροφής EMS γρήγορη
| Υλικό: | FR4, ύψος TG FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| στρώματα: | 1-24layers, 1-28 Λ |
| Πάχος χαλκού: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
COem ENIG ενιαίοι δευτερεύοντες πίνακες κυκλωμάτων αργιλίου τυπωμένοι PCB 1-32L πολυστρωματικοί
| Ελάχιστο πλάτος γραμμών: | 0.075mm/0.075mm (3mil/3mil) |
|---|---|
| Λήξη επιφάνειας: | ENIG |
| Πάχος χαλκού: | 1OZ |
EMS κυκλωμάτων ασημένιο SN βύθισης συνελεύσεων PCB πινάκων βιομηχανικό
| Υλικό: | FR4, ύψος TG FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| στρώματα: | 1-24layers, 1-28 Λ |
| Πάχος χαλκού: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
Χρυσός ανιχνευτής ένα κατηγορία ΙΙ συνελεύσεων ΕΠΙ-α-600G PCB στάσεων 94v0
| Χρώμα: | λευκό, κίτρινο |
|---|---|
| Όνομα: | Συνέλευση PCB |
| Επιφάνεια τεχνική: | Εάν-HASL |
ISO13485 σκληρή χρυσή επένδυση PCB ιατρικού εξοπλισμού ύψους TG
| Υλικό: | FR4, ύψος TG FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| στρώματα: | 1-24layers, 1-28 Λ |
| Πάχος χαλκού: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
Άκαμπτη εύκαμπτη ιατρική συνέλευση 1OZ 2OZ 3OZ πινάκων κυκλωμάτων
| Υλικό: | FR4, ύψος TG FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| στρώματα: | 1-24layers, 1-28 Λ |
| Πάχος χαλκού: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
Μπλε υπηρεσίες HASL OSP συνελεύσεων PCB πινάκων κυκλωμάτων 2 στρωμάτων EMS
| Χρώμα: | Μπλε |
|---|---|
| Όνομα: | Συνέλευση PCB |
| Επιφάνεια τεχνική: | HASL |

