Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ pcb fabrication assembly ] αγώνας 101 προϊόντα.
Αεροδιαστημική βιομηχανική λήξη συνελεύσεων HASL ENIG PCB ODM cOem
| Υλικό: | FR4, ύψος TG FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| στρώματα: | 1-24layers, 1-28 Λ |
| Πάχος χαλκού: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
PCB πρωτοτύπων IATF TS16949 που κατασκευάζει το ύψος TG ηλεκτρονικό Pcba FR4
| Υλικό: | FR4, ύψος TG FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| στρώματα: | 1-24layers, 1-28 Λ |
| Πάχος χαλκού: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
Αυτόματη ιατρική βιομηχανική συνέλευση 2 στρώμα HASL PCB αμόλυβδο
| Υλικό: | FR4, ύψος TG FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| Πάχος χαλκού: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
| στρώματα: | 1-24layers, 1-28 Λ |
Βύθισης ασημένια SMT PCB επεξεργασία πινάκων κυκλωμάτων συνελεύσεων FR4 τυπωμένη Tg170
| Χρώμα: | Πράσινος, μπλε, μαύρος, άσπρος, κίτρινος, κόκκινος, γκρίζος |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τσάντα |
| Χρόνος παράδοσης: | 15 εργάσιμες ημέρες |
Χρυσός 2oz πρωτοτύπων PCB στροφής ύψους TG γρήγορος ντυμένος πίνακας χαλκού βύθισης
| Υλικό: | FR4, ύψος TG FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| στρώματα: | 1-24layers, 1-28 Λ |
| Πάχος χαλκού: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
Μισό επένδυσης άσπρο PCB 0.4mm μητρικών καρτών πινάκων κυκλωμάτων Vias τυπωμένο HDI
| Ελάχιστο πλάτος γραμμών: | 0.075mm/0.075mm (3mil/3mil) |
|---|---|
| Λήξη επιφάνειας: | ENIG |
| Πάχος χαλκού: | 1OZ |
Ένας με το κλειδί στο χέρι κατασκευαστής συνελεύσεων PCB στάσεων FR4 Tg135 με το αρχείο Gerber
| Χρώμα: | πράσινος, άσπρος |
|---|---|
| Όνομα: | με το κλειδί στο χέρι λύση |
| Επιφάνεια τεχνική: | ENIG |
Διπλός πλαισιωμένος τυπωμένος πίνακας κυκλωμάτων PCB χαλκού FR4 Tg170 2OZ
| Υλικό: | FR4 TG170 |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινος, κίτρινος, μπλε |
| Πάχος χαλκού: | 2oz |
1-28L ασημένια ΕΠΙ-α-600G κατηγορία βύθισης αλόγονου ελεύθερη ιατρική PCBA ΙΙ
| Υλικό: | FR4, ύψος TG FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| στρώματα: | 1-24layers, 1-28 Λ |
| Πάχος χαλκού: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
18um-30um συμπυκνωτής ιατρικό PCBA ISO 13485 οξυγόνου χαλκού
| Υλικό: | FR-4 Υψηλό TG FR-4 Αργίλιο Cem-1 Cem-3 Rogers, κ.λπ. |
|---|---|
| Τύπος PCB: | Άκαμπτος, εύκαμπτος, άκαμπτος-εύκαμπτος |
| Στρώμα αριθ.: | 1, 2, 4, 6, μέχρι 24 στρώμα |

