Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ ems pcb assembly ] αγώνας 122 προϊόντα.
6oz Cem 1 PCB υψηλό CTI 600 Alu διπλός πλαισιωμένος πίνακας κυκλωμάτων
| Ελάχιστο πλάτος γραμμών: | 0.075mm/0.075mm (3mil/3mil) |
|---|---|
| Λήξη επιφάνειας: | HASL |
| Πάχος χαλκού: | 1.5oz |
Ελαφριοί κατασκευαστές IATF16949 συνελεύσεων πινάκων κυκλωμάτων των οδηγήσεων αργιλίου Tg135
| Χρώμα: | λευκό, πράσινο |
|---|---|
| Όνομα: | Συνέλευση PCB |
| Επιφάνεια τεχνική: | Εάν-HASL |
4 σκληρή χρυσή επένδυση της BT αργιλίου Pcbs υψηλής συχνότητας στρώματος ευκίνητη
| Ελάχιστο πλάτος γραμμών: | 0.075mm/0.075mm (3mil/3mil) |
|---|---|
| Λήξη επιφάνειας: | ENIG |
| Πάχος χαλκού: | 1OZ |
ENIG ευκίνητο PCB ηλεκτρονικής Smt των οδηγήσεων που κατασκευάζει το ISO TS16949
| Ελάχιστο πλάτος γραμμών: | 0.075mm/0.075mm (3mil/3mil) |
|---|---|
| Λήξη επιφάνειας: | ENIG |
| Πάχος χαλκού: | 1OZ |
UL έξυπνη ιατρική βιομηχανική πύλη WIFI PCBA IoT επεξεργασία 8 PCB στρώματος
| Χρώμα: | Πράσινος, μπλε |
|---|---|
| Όνομα: | Συνέλευση PCB |
| Επιφάνεια τεχνική: | ENIG |
0.075mm ευκίνητος άκαμπτος πίνακας κυκλωμάτων PCB 1-16L ηλεκτρονικός τυπωμένος
| Ελάχιστο πλάτος γραμμών: | 0.075mm/0.075mm (3mil/3mil) |
|---|---|
| Λήξη επιφάνειας: | ENIG |
| Πάχος χαλκού: | 1OZ |
Αεροδιαστημικό ακουστικό Rogers πολυστρωματικό PCBA με το κλειδί στο χέρι HASL OSP
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τσάντα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Ελεύθερες εκτύπωση και συνέλευση ISO 13485 4 PCB στρώματος αλόγονου ευκίνητες
| Χρώμα: | Κίτρινος |
|---|---|
| Όνομα: | PCBA |
| Στρώμα: | 4 |
Ευκίνητη υπηρεσία ODM cOem PCB κατασκευαστών συνελεύσεων ιατρικών συσκευών PCBA FPC
| Πάχος πινάκων: | 0,15 |
|---|---|
| Ελάχιστο πλάτος γραμμών: | 4 mil |
| Λήξη επιφάνειας: | χρυσός βύθισης, OSP, HASL, χρυσός βύθισης, κασσίτερος βύθισης |
Ηλεκτρονική κατασκευής συνέλευση ISO14001 UL πινάκων υπηρεσιών ηλεκτρονική
| Υλικό: | FR4+Components |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινος, κίτρινος, μπλε |
| Συστατικά: | Εξουσιοδοτημένος διανομέας |

