Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ ems pcb assembly ] αγώνας 122 προϊόντα.
4mil ηλεκτρονική επεξεργασία αμόλυβδο HASL PCB Pcba πολυστρωματική
| Υλικό βάσεων:: | FR-4, FR-4 |
|---|---|
| Πάχος πινάκων:: | 1.6mm |
| Ελάχιστο πλάτος γραμμών:: | 4mil |
PCB πρωτοτύπων IATF TS16949 που κατασκευάζει το ύψος TG ηλεκτρονικό Pcba FR4
| Υλικό: | FR4, ύψος TG FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| στρώματα: | 1-24layers, 1-28 Λ |
| Πάχος χαλκού: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
Βύθισης χρυσό γρήγορο στροφής PCB πρωτοτύπων 2oz ύψος TG πινάκων χαλκού ντυμένο
| Υλικό: | Ύψος Tg Fr4 Cem1 Cem3 |
|---|---|
| Στρώματα: | 1-24layers, 1-28 Λ |
| Πάχος χαλκού: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1-4oz, 3oz, κ.λπ. |
Γρήγορος στροφής ύψους TG PCB πρωτοτύπων 2oz χρυσός βύθισης πινάκων χαλκού ντυμένος
| Υλικό: | Ύψος Tg Fr4 Cem1 Cem3 |
|---|---|
| Στρώματα: | 1-24layers, 1-28 Λ |
| Πάχος χαλκού: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1-4oz, 3oz |
Χρυσός 2oz πρωτοτύπων PCB στροφής ύψους TG γρήγορος ντυμένος πίνακας χαλκού βύθισης
| Υλικό: | Ύψος Tg Fr4 Cem1 Cem3 |
|---|---|
| Στρώματα: | 1-24layers, 1-28 Λ |
| Πάχος χαλκού: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1-4oz, 3oz |
ISO13485 σκληρή χρυσή επένδυση PCB ιατρικού εξοπλισμού ύψους TG
| Υλικό: | FR4, ύψος TG FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| στρώματα: | 1-24layers, 1-28 Λ |
| Πάχος χαλκού: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
Άκαμπτη εύκαμπτη ιατρική συνέλευση 1OZ 2OZ 3OZ πινάκων κυκλωμάτων
| Υλικό: | FR4, ύψος TG FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| στρώματα: | 1-24layers, 1-28 Λ |
| Πάχος χαλκού: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
Χρυσός 2oz πρωτοτύπων PCB στροφής ύψους TG γρήγορος ντυμένος πίνακας χαλκού βύθισης
| Υλικό: | FR4, ύψος TG FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| στρώματα: | 1-24layers, 1-28 Λ |
| Πάχος χαλκού: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
Χρυσό PCB πρωτοτύπων βύθισης EMS SMT που κατασκευάζει το ODM cOem
| Υλικό: | FR4, ύψος TG FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| στρώματα: | 1-24layers, 1-28 Λ |
| Πάχος χαλκού: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
ENIG πλαστική σχηματοποίηση πρόσβασης ηλεκτρονικών τμημάτων συνελεύσεων PCB PCBA
| Υλικό: | Υψηλό Tg |
|---|---|
| Χρώμα: | Πράσινος |
| Μέγεθος: | 160mm*130mm |

