Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ ems pcb assembly ] αγώνας 122 προϊόντα.
Πολυστρωματικοί κατασκευαστές πινάκων κυκλωμάτων PCBs χαλκού IBe 9um-210um
| Ελάχιστο πλάτος γραμμών: | 0.075mm/0.075mm (3mil/3mil) |
|---|---|
| Λήξη επιφάνειας: | ENIG |
| Πάχος χαλκού: | 1OZ |
Μισό επένδυσης άσπρο PCB 0.4mm μητρικών καρτών πινάκων κυκλωμάτων Vias τυπωμένο HDI
| Ελάχιστο πλάτος γραμμών: | 0.075mm/0.075mm (3mil/3mil) |
|---|---|
| Λήξη επιφάνειας: | ENIG |
| Πάχος χαλκού: | 1OZ |
Επεξεργασία UL ISO45001 συνελεύσεων πινάκων κυκλωμάτων συσκευών αποστολής σημάτων και δεκτών RF
| Χρώμα: | Πράσινος |
|---|---|
| Όνομα: | με το κλειδί στο χέρι λύση |
| Επιφάνεια τεχνική: | ENIG |
Χρυσό δάχτυλο συνελεύσεων πινάκων κυκλωμάτων PCB αυτοκινήτων το υψηλό TG τελειώνει το ISO 13485
| Υλικό: | FR4, ύψος TG FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| στρώματα: | 1-24layers, 1-28 Λ |
| Πάχος χαλκού: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
ηλεκτρικός ODM σχεδίου PCB υψηλής συχνότητας κυκλωμάτων 0.25Oz -12Oz
| Υλικό: | FR4, ύψος TG FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| στρώματα: | 1-24layers, 1-28 Λ |
| Πάχος χαλκού: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
HASL βιομηχανικό PCBA επεξεργασία 10 PCB στρώματος για τη μέτρηση του εξοπλισμού ελέγχου
| Υλικό: | Υψηλό Tg |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπλε |
| Μέγεθος: | 150mm*110mm |
Αυτοκίνητη ιατρική ηλεκτρονικής επεξεργασία PCB PCB Pcba CEM1 CEM3 πολυστρωματική
| Υλικό: | FR4, ύψος TG FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| στρώματα: | 1-24layers, 1-28 Λ |
| Πάχος χαλκού: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
Πράσινο κίτρινο UL 94v0 2 στρώματα πινάκων 225*260mm PCB για τη μηχανή συγκόλλησης
| Υλικό: | FR4 TG170 |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινος, κίτρινος, μπλε |
| Πάχος χαλκού: | 1.5oz |
Εύκαμπτος τυπωμένος ODM cOem PCB κατασκευαστών συνελεύσεων πινάκων κυκλωμάτων PCBA FPC
| Πάχος πινάκων: | 0,15 |
|---|---|
| Ελάχιστο πλάτος γραμμών: | 4 mil |
| Λήξη επιφάνειας: | χρυσός βύθισης, OSP, HASL, χρυσός βύθισης, κασσίτερος βύθισης |
Cem-3 θερμική επιτροπή κυκλωμάτων αγωγιμότητας γύρω από οδηγημένη 1 Watt
| Ελάχιστο πλάτος γραμμών: | 0.075mm/0.075mm (3mil/3mil) |
|---|---|
| Λήξη επιφάνειας: | ENIG |
| Πάχος χαλκού: | 1OZ |

