Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ ems pcb assembly ] αγώνας 122 προϊόντα.
FR4 TG140 174*103mm αυτοκίνητη πρόσβαση τμημάτων συνελεύσεων σχεδίου PCB
| Υλικό βάσεων: | FR-4 TG140 |
|---|---|
| Πάχος πινάκων: | 1.2mm |
| Λήξη επιφάνειας: | ENIG |
Συνέλευση ISO13485 ISO14001 σχεδίου και κατασκευής PCB IBE
| Υλικό: | FR4, ύψος TG FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| στρώματα: | 1-24layers, 1-28 Λ |
| Πάχος χαλκού: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
Ηλεκτρονικό PCB PCBA Industr FR4 δικτύων με την πράσινη μάσκα ύλης συγκολλήσεως
| Υλικό: | FR4+Components |
|---|---|
| Χρώμα: | λευκό, κίτρινο |
| Συστατικά: | Εξουσιοδοτημένος διανομέας |
UL άκαμπτος εύκαμπτος συνελεύσεων ηλεκτρονικής πρωτοτύπων της BT αργιλίου
| Υλικό: | FR4, ύψος TG FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| στρώματα: | 1-24layers, 1-28 Λ |
| Πάχος χαλκού: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
ENIG FR4 υψηλό Tg Alu PCB σχέδιο PCB στρώματος αλόγονου ελεύθερο διπλό
| Ελάχιστο πλάτος γραμμών: | 0.075mm/0.075mm (3mil/3mil) |
|---|---|
| Λήξη επιφάνειας: | ENIG |
| Πάχος χαλκού: | 1OZ |
Ηλεκτρονικά τμήματα συνελεύσεων SMD συμβάσεων προγραμματισμού τσιπ EMS MCU
| Χρώμα: | Πράσινος, μαύρος |
|---|---|
| Όνομα: | Συνέλευση PCB SMT |
| Επιφάνεια τεχνική: | ENIG |
Γρήγορο σχέδιο πρωτοτύπων PCB στροφής υψηλής συχνότητας cOem 5*6mm λ.
| Αριθμός στρωμάτων: | 1-48 |
|---|---|
| Πάχος πινάκων: | (0.14mm±10%) |
| Βάρος χαλκού: | 0.5-3 0z |
Rogers ηλεκτρονική συνέλευση SMD THT συμβάσεων πινάκων 2 PCB στρώματος
| Τύπος προμηθευτών:: | Υπηρεσία συνήθειας PCBA |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων:: | Ο ηλεκτρονικός κατασκευαστικός προμηθευτής pcba υπηρεσιών το PCB α |
| Μέθοδος συνελεύσεων PCB:: | Μικτή συνέλευση PCB SMD και THT |
Μια κατηγορία ΙΙ ΕΠΙ α-600G υπηρεσιών PCB PCBA ηλεκτρονικής στάσεων
| Χρώμα: | Πράσινος, κίτρινος, άσπρος |
|---|---|
| Όνομα: | Συνέλευση PCB SMT άκαμπτος-ευκίνητη |
| Επιφάνεια τεχνική: | ENIG |
1oz ευκίνητες άκαμπτες υπηρεσίες σχεδίου σχεδιαγράμματος πινάκων PCB PCB BGA χαλκού
| Ελάχιστο πλάτος γραμμών: | 0.075mm/0.075mm (3mil/3mil) |
|---|---|
| Λήξη επιφάνειας: | ENIG |
| Πάχος χαλκού: | 1OZ |

