Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ ems pcb assembly ] αγώνας 122 προϊόντα.
Πολυστρωματικό PCB συνελεύσεων HASL ENIG HDI PCB πρωτοτύπων 1OZ 2OZ αυτοκινητικό
| Υλικό: | FR4, ύψος TG FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| στρώματα: | 1-24layers, 1-28 Λ |
| Πάχος χαλκού: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
Η επιφάνεια φορτιστών αυτοκινήτων 2OZ 3OZ τοποθετεί τη συνέλευση ένα στάση BGA QFN PCB
| Πάχος πινάκων: | 1.6mm, 1.6mm3.2mm, 0.3mm6mm, 0,1 6.0mm (4 σε 240mil), 0.82.0mm |
|---|---|
| Πάχος χαλκού: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
| Υλικό βάσεων: | FR-4, Rogers, αργίλιο, CEM3, χαλκός |
Εύκαμπτος τυπωμένος ODM cOem PCB κατασκευαστών συνελεύσεων πινάκων κυκλωμάτων PCBA FPC
| Πάχος πινάκων: | 0,15 |
|---|---|
| Ελάχιστο πλάτος γραμμών: | 4 mil |
| Λήξη επιφάνειας: | χρυσός βύθισης, OSP, HASL, χρυσός βύθισης, κασσίτερος βύθισης |
Η επιφάνεια τοποθετεί τη γρήγορη συνέλευση IATF TS16949 PCB στροφής πάχους 0.33.5mm
| Χρώμα: | Κίτρινος |
|---|---|
| Όνομα: | PCBA |
| Στρώμα: | 4 |
Κατασκευαστής συνελεύσεων PCB πρωτοτύπων SMT FR4 Tg150 για το δυνατό ομιλητή
| Χρώμα: | Κίτρινος |
|---|---|
| Όνομα: | PCBA |
| Επιφάνεια τεχνική: | ENIG |
Ενιαία δευτερεύουσα συνέλευση άσπρο Silkscreen UL ISO13485 PCB αργιλίου
| Ελάχιστο πλάτος γραμμών: | 0.075mm/0.075mm (3mil/3mil) |
|---|---|
| Λήξη επιφάνειας: | ENIG |
| Πάχος χαλκού: | 1OZ |
EMS κυκλωμάτων ασημένιο SN βύθισης συνελεύσεων PCB πινάκων βιομηχανικό
| Υλικό: | FR4, ύψος TG FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| στρώματα: | 1-24layers, 1-28 Λ |
| Πάχος χαλκού: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
Άκαμπτη ευκίνητη γρήγορη στροφή συνελεύσεων PCB ISO9001 ISO13485 βιομηχανική
| Υλικό: | FR4, ύψος TG FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| στρώματα: | 1-24layers, 1-28 Λ |
| Πάχος χαλκού: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
άκαμπτος ευκίνητος χρυσός λάμψης συνελεύσεων PCB πάχους 94v0 0.33.5mm
| Υλικό: | FR4, ύψος TG FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| στρώματα: | 1-24layers, 1-28 Λ |
| Πάχος χαλκού: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
Πολυστρωματική PCB χρυσή BGA συνελεύσεων PCB στροφής επεξεργασίας γρήγορη σύνθετη αντίσταση βύθισης
| Χρώμα: | Πράσινος |
|---|---|
| Όνομα: | PCBA |
| Επιφάνεια τεχνική: | HASL |

