Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ ems pcb assembly ] αγώνας 122 προϊόντα.
Πολυστρωματική PCB χρυσή BGA συνελεύσεων PCB στροφής επεξεργασίας γρήγορη σύνθετη αντίσταση βύθισης
| Χρώμα: | Πράσινος |
|---|---|
| Όνομα: | PCBA |
| Επιφάνεια τεχνική: | HASL |
Η επιφάνεια IBE τοποθετεί γρήγορο πλήρη με το κλειδί στο χέρι δοκιμής συνελεύσεων AOI FCT PCB στροφής
| Χρώμα: | Πράσινος |
|---|---|
| Όνομα: | PCBA |
| Επιφάνεια τεχνική: | ENIG |
Πολυστρωματική συνέλευση PCB υψηλής πυκνότητας BGA επεξεργασίας 4mil PCB cOem
| Υλικό: | FR4/TG150~180, FR-4/CTI175~600V |
|---|---|
| Πάχος πινάκων/πάχος χαλκού: | 0.8mm~2.0mm/0.5OZ~5OZ |
| Ελάχιστα πλάτος & διάστημα γραμμών: | 3mil/3mil (0.075mm) |
δοκιμαστική παραγωγή ISO14001 UL συνελεύσεων PCB 1oz Bga βιομηχανική
| Υλικό: | FR4, ύψος TG FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| στρώματα: | 1-24layers, 1-28 Λ |
| Πάχος χαλκού: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
FR4 ελεύθερη με το κλειδί στο χέρι συνέλευση 0.33.5mm PCB αλόγονου πάχος
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τσάντα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Γρήγορη υπηρεσία THD SMT συνελεύσεων PCB συμβάσεων ηλεκτρονική άκαμπτη FR4
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Τσάντα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Πολυστρωματική επεξεργασία PCB σχεδίου CEM1 CEM3 συνελεύσεων PCB ιατρικών συσκευών
| Υλικό: | FR4, ύψος TG FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| στρώματα: | 1-24layers, 1-28 Λ |
| Πάχος χαλκού: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
Ένας με το κλειδί στο χέρι κατασκευαστής συνελεύσεων PCB στάσεων FR4 Tg135 με το αρχείο Gerber
| Χρώμα: | πράσινος, άσπρος |
|---|---|
| Όνομα: | με το κλειδί στο χέρι λύση |
| Επιφάνεια τεχνική: | ENIG |
Η πράσινη κόκκινη μπλε εμβύθιση γυρίζει γρήγορα το πάχος χαλκού υπηρεσιών 3oz συνελεύσεων PCB
| Υλικό: | FR4, ύψος TG FR4 CEM1 CEM3 |
|---|---|
| στρώματα: | 1-24layers, 1-28 Λ |
| Πάχος χαλκού: | 1oz, 0.25 Oz -12 Oz, 1/2OZ 1OZ 2OZ 3OZ, 1-4oz, 3oz |
Η επιφάνεια 1-32L IBE τοποθετεί την κατασκευή συμβάσεων Pcba συνελεύσεων PCB
| Ελάχιστο πλάτος γραμμών: | 0.075mm/0.075mm (3mil/3mil) |
|---|---|
| Λήξη επιφάνειας: | ENIG |
| Πάχος χαλκού: | 1OZ |

